Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim

Osiągnięcia dzieci i młodzieży w 2019

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW ARTYSTYCZNYCH PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNYCH MIĘDZYNARODOWYCH, OGÓLNOPOLSKICH, WOJEWÓDZKICH I MIEJSKICH W ROKU KULTURALNYM 2018/2019

  1. Agnieszka Kieller  11 lat – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Obrazki z dawnej wsi” , Muzeum w Pile oddział Skansen w Osieku 2018 r.
  2. Alicja Rumowicz 9 lat – nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ”Pod kolorowym parasolem jesieni”, Rzeszów 2018 r.
  3. Maja Sudak 7 lat - nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ”Pod kolorowym parasolem jesieni”, Rzeszów 2018 r.
  4.  Daria Michalak 10 lat – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „100 lat dla Niepodległej Polski” , Częstochowa 2018 r.
  5.  Natalia Sobczyńska 8 lat - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „100 lat dla Niepodległej Polski” , Częstochowa 2018 r.
  6.  Klaudia Łukaszewska 9 lat - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „100 lat dla Niepodległej Polski” , Częstochowa 2018 r.
  7. Szymon Sudak 15 lat - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „100 lat dla  Niepodległej Polski” , Częstochowa 2018 r.
  1. Amelia Uchańska 10 lat – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioły są takie ”, Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie 2018 r.
  2. Oliwia Krygier 10 lat – nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioł”, DOROŻKARNIA, Warszawa 2019 r.
  3. Angelika Grabowska 10 lat – I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tradycje Wielkanocne”, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki 2019 r.
  4. Oliwia Grabowska 7 lat – Nagroda w XVIII Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży MDK w Oświęcimiu.
  5. Ewa Kolasa 12 lat – Nagroda w Konkursie Ogólnopolskim Plastycznym „Karta Świąteczna”, GOK Suszec
  6. Mateusz Ścisło 15 lat– I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Obrazki z dawnej wsi” , Muzeum w Pile oddział Skansen w Osieku 2018 r.
  7. Lidia Wodzicka  15 lat- I Miejsce w Miejskim konkursie Plastycznym pt. „Skąd się bierze woda w kranie?” 2018 r.
  8. Barbara Politowicz 15 lat– II Miejsce w Miejskim konkursie Plastycznym pt. „Skąd się bierze woda w kranie?” 2018 r.
  9. Zofia Wrodycka  15 lat – III Miejsce w Miejskim konkursie Plastycznym pt. „Skąd się bierze woda w kranie?” 2018 r.
  10. Karolina Łuczak 15 lat– Wyróżnienie w Miejskim konkursie Plastycznym pt. „Skąd się bierze woda w kranie?” 2018 r.
  11. Natalia Czyżewska 16 lat  - Wyróżnienie w Miejskim konkursie Plastycznym pt. „Skąd się bierze woda w kranie” 2018 r.
  12. Alicja Rumowicz 9 lat– nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ”Pod kolorowym parasolem jesieni”, Rzeszów 2018 r.
  13. Patryk Uznański 15 lat– I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „KOLOR – biało – czerwony”, Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym 2018 r.
  14. Piotr Miller  15 lat - III Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „KOLOR – biało – czerwony”, Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym 2018 r.
  15. Alicja Szczukocka 15 lat– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „KOLOR – biało – czerwony”, Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym 2018 r.
  16. Aleksandra Zganiacz 15 lat– nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „KOLOR – biało – czerwony”, Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym 2018 r.
  17. Daniel Cieślik  13 lat – III Nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym „Konstantynowscy Policjanci w Niepodległej Polsce” 2018 r.
  18. Wiktoria Szymczak 10 lat- III Nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym „Konstantynowscy Policjanci w Niepodległej Polsce” 2018 r.
  19. Sebastian Tomaszewski 15 lat(odziały gimnazjalne) – II Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym „ Niepodległa w poetyckim kadrze wyobraźni”, Lublin 2018 r
  20. Nikola Płoszaj 15 lat– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioły miasta”, Miejski Dom Kultury w Kole 2018 r.
  21. Kacper Bartosiński 15 lat– I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „ Anioły Niepodległości”, ZSO Józefów nad Wisłą 2019 r.
  22. Filip Catalanotti 15 lat – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „ Anioły Niepodległości”, ZSO Józefów nad Wisłą 2019 r.
  23. Sebastian Kaleta 15 lat– nominacja prac do wystawy w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Twórczość Leona Wyczółkowskiego – martwa natura”, Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy im. Leona Wyczółkowskiego.
  24. Aleksandra Zganiacz 15 lat -  nominacja prac do wystawy w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Twórczość Leona Wyczółkowskiego – martwa natura”, Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy im. Leona Wyczółkowskiego.
  25. Klaudia Łukaszewska 9 lat - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „100 lat dla Niepodległej Polski” , Częstochowa 2018 r.
  26. Martyna Kozłowska kl. III b – I Nagroda w Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym „Świat mojej wyobraźni”, MDK MUFLON Jelenia Góra 2019 r.
  27. Martyna Kozłowska 15 lat– Nagroda w Konkursie wojewódzkim Stulecie Kobiet – kobieca odsłona 1918-2018, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 im. J. Piłsudskiego w Łodzi, konkurs pod patronatem Prezydenta Łodzi.
  28. Nikola Maciejewska 15 lat – Nagroda w Konkursie wojewódzkim Stulecie Kobiet – kobieca odsłona 1918-2018, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 im. J. Piłsudskiego w Łodzi, konkurs pod patronatem Prezydenta Łodzi.
  29. Zofia Wrodycka 15 lat– Nagroda w Konkursie wojewódzkim Stulecie Kobiet – kobieca odsłona 1918 – 2018, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 im. J. Piłsudskiego w Łodzi, konkurs pod patronatem Prezydenta Łodzi.
  30. Laura Bujnowicz 15 lat – Nagroda w Konkursie Wojewódzkim Stulecie Kobiet – kobieca odsłona 1918 – 2018, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 im. J. Piłsudskiego w Łodzi, konkurs pod patronatem Prezydenta Łodzi.
  31. Mateusz Ścisło 15 lat – Finalista I konkursu wojewódzkiego pt. Kultury starożytne – kolebką zjednoczonej Europy dla szkół podstawowych Łodzi i województwa łódzkiego.
  32. Jakub Żaczek  15 lat – Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „PODWÓRKO - podwórko emocji”, MOK Słupsk 2019r.
  33. FINALISTKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z PLASTYKI - Martyna Kozłowska 15 lat

 

Wykaz konkursów artystycznych międzynarodowych,  ogólnopolskich, wojewódzkich i miejskich plastyczno-fotograficznych od września 2018 do kwietnia 2019 roku.

  1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Obrazki z dawnej wsi” , Muzeum w Pile oddział Skansen w Osieku 2018 r.
  2. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pod Parasolem jesieni”, Rzeszowski dom Kultury 2018 r.
  3. Ogólnopolski Konkurs Literacko – Plastyczny „ Niepodległa w poetyckim kadrze wyobraźni”, Lublin 2018 r
  4. Miejski Konkurs Plastyczny „Kropla wody źródłem życia”, Konstantynów Łódzki 2018 r.
  5. Miejski Konkurs Plastyczno – Muzyczny „Konstantynowscy Policjanci w Niepodległej Polsce” 2018 r.
  6. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioły muśnięcie skrzydeł”, Wałbrzyski Dom Kultury 2018 r.
  7. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Św. Mikołaj w moich oczach”, Szkoła Podstawowa nr 56 Katowice 2018 r.
  8. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioły są takie ”, Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie 2018 r.
  9. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioły miasta”, Miejski Dom Kultury w Kole 2018 r.
  10. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „100 lat dla Niepodległej Polski” , Częstochowa 2018 r.
  11. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Twórczość Leona Wyczółkowskiego – martwa natura”, Okręgowe Muzeum Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy 2018/2019.
  12. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioł Niepodległości”,  Zespół Szkół Ogólnokształcących, Józefów nad Wisłą.
  13. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioł”, DOROŻKARNIA, Warszawa 2019.
  14. 7 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Labirynt wyobraźni” – „Łódź podwodna”, Dąbrowa Górnicza 2018 r.
  15. X Biennale Plastyczne „Kot”, Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży Wrocław
  16. XVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „INNE SPOJRZENIE”, Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu.
  17. XXIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój świat” – „Nieskończoność wyobraźni” , Lublin 2019 r.
  18. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Szlakiem orlich gniazd”, MDK Częstochowa 2019 r.
  19. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Anioł w niebie”, Ochronka Zgromadzenia Sióstr BONP, Pilzno 2019 r.
  20. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Mój magiczny kot”, Przedszkole nr  70, Wrocław 2019.
  21. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat mojej wyobraźni”, MDK MUFLON Jelenia Góra 2019.
  22. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tradycje Wielkanocne”, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki 2019 r.
  23. Konkurs modowy „FASHIN DEBIUT 2019”, Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi.
  24. Konkurs wojewódzki KULTURY STAROŻYTNE KOLEBKĄ ZJENOCZONEJ EUROPY I edycja Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi, konkurs pod patronatem Prezydenta Łodzi – etap szkolny.
  25. Konkurs wojewódzki „Stulecie Kobiet – kobieca odsłona 1918-2018”, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 im. J. Piłsudskiego w Łodzi, konkurs pod patronatem Prezydenta Łodzi.
  26. XVIII Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży MDK w Oświęcimiu.
  27. I Konkurs wojewódzki  pt. Kultury starożytne – kolebką zjednoczonej Europy dla szkół podstawowych Łodzi i województwa łódzkiego zorganizowanym przez Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1.
  28. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Wesołego Alleluja”, Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej.
  29. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „WODNY ŚWIAT” , Miejski Dom Kultury „Koszutka” w Katowicach.
  30. Konkurs plastyczny ogólnopolski „Podwórko – podwórko emocji”, MOK Słupsk.
  31. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Plastyki, Łódzkie Kuratorium Oświaty 2019 r.

OPIEKA ARTYSTYCZNA nad dziećmi i młodzieżą

mgr sztuki Wiesława Przybyło – Cieślik i mgr sztuki Elżbieta Kusińska