Osiągnięcia dzieci i młodzieży 2017

W III Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci I Młodzieży MOJE PASJE I FASCYNACJE

zorganizowanym  przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim wzięło udział 221 prac nadesłanych na konkurs z 27 placówek oświatowych. Nadesłane prace wykonano w rozmaitych technikach plastycznych: rysunkowych, malarskich, graficznych.

Zgodnie z regulaminem jury rozpatrywało je w czterech kategoriach wiekowych.

Komisja przyznała 20 nagród, 21 wyróżnień oraz nominowała do wystawy 19 prac. Laureatkami konkursu z Galerii OGRÓD SZTUKI w Konstantynowie Łódzkim zostały:

Nagroda - Laura Leek

Nagroda - Natalia Wawrzyniak

Nagroda - Liliana Dądziak

Wyróżnienie - Daria Michalak

Wyróżnienie - Agata Woźniak

Gratulujemy dziewczynkom sukcesu i życzymy kolejnych ciekawych kompozycji malarskich.

Martyna Rachwalik finalistką międzynarodowego konkursu plastycznego

Idźmy naprzód z nadzieją to hasło XII edycji międzynarodowego konkursu plastycznego –Święty Jan Paweł II w oczach dziecka w, którym nasza uczennica z klasy III c Martyna Rachwalik zdobyła wyróżnienie. Konkurs został zorganizowany przez Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku wraz z Wydziałem Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Dekanatem Bielskim. W tegorocznej edycji pt. Święty Jan Paweł II w oczach dziecka wzięło udział 2027 prac z przedszkoli, szkół podstawowych. gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych z Polski i zagranicy oraz od osób indywidualnych. Między innymi z Polski, Ukrainy, Litwy, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych. Uroczysta gala i rozstrzygnięcie miały miejsce 16 października 2017r. w Bielsku Podlaskim. Gratulujemy Martynie sukcesu i życzymy powodzenia w następnych konkursach.